25. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Napraforgók
219

Vörös Géza (1897-1957)

Napraforgók

Olaj, vászon, 51x40 cm
Jelezve balra lent: Vörös Géza
Kikiáltási ár: 280 000 Ft