60. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Buborékfújás
126

Glatz Oszkár (1872-1958)

Buborékfújás

Olaj, vászon, 74,5x55 cm
Jelezve balra középen: Glatz
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft