60. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Gyerekek a mezőn
45

Glatz Oszkár (1872-1958)

Gyerekek a mezőn

Olaj, vászon, 30x38,5 cm
Jelezve jobbra lent: Glatz
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft