19. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Búbosház
124

Nagy Oszkár (1883-1965)

Búbosház

Olaj, fa, 55x60,5 cm
Jelezve balra lent: Nagy Oszkár
Kikiáltási ár: 950 000 Ft