19. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Utcarészlet kislánnyal, 1923
63

Nagy Oszkár (1883-1965)

Utcarészlet kislánnyal, 1923

Olaj, karton, 31x31 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár 923
Kikiáltási ár: 420 000 Ft