35. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Budafoki barlanglakás
160

Budafoki barlanglakás

Ceruza, olaj, kréta, fedőfehér, papírlemez, 27x35 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky, Jelezve hátoldalon: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft