35. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Lövészárok (Trén)
63

Lövészárok (Trén)

Olaj, vászon, 34,5x50,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky, Leltározta: Pálmai József, Budapest, 1919.
Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft