41. aukció
Istókovits Kálmán (1898-1990) Budai táj, 1956
20

Istókovits Kálmán (1898-1990)

Budai táj, 1956

Olaj, karton, 24,5x34,5 cm
Jelezve balra lent: Istókovits K.
Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Becsérték: 150 000 - 250 000 Ft

Hátoldalon: hagyatéki bélyegző