41. aukció
Istókovits Kálmán (1898-1990) Csónakház (Római-part), 1959
90

Istókovits Kálmán (1898-1990)

Csónakház (Római-part), 1959

Olaj, karton, 24,5x34,5 cm
Jelezve jobbra lent: Istókovits
Kikiáltási ár: 50 000 Ft
Becsérték: 150 000 - 250 000 Ft

Hátoldalon: hagyatéki bélyegző