25. aukció
Neogrády László (1896-1962) Budapest anno, 1928
166

Neogrády László (1896-1962)

Budapest anno, 1928

Olaj, vászon, 55x110 cm
Jelezve jobbra lent: Neogrády László 928
Kikiáltási ár: 550 000 Ft