25. aukció
Neogrády László (1896-1962) Pad a kertben
93

Neogrády László (1896-1962)

Pad a kertben

Olaj, vászon, 55x45 cm
Jelezve jobbra lent: Neogrády László
Kikiáltási ár: 300 000 Ft