17. aukció
Háry Gyula (1864-1946) Budapest látképe a Budai várból
168

Háry Gyula (1864-1946)

Budapest látképe a Budai várból

Olaj, vászon, 61x80 cm
Jelezve jobbra lent: Háry Gy.
Kikiáltási ár: 320 000 Ft