17. aukció
Háry Gyula (1864-1946) Velencei gondolás
15

Háry Gyula (1864-1946)

Velencei gondolás

Olaj, vászon, 42x36 cm
Jelezve jobbra lent: Háry Gy.
Kikiáltási ár: 150 000 Ft