23. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Buja erdő
56

Orbán Dezső (1884-1987)

Buja erdő

Olaj, vászon, 62x46,5 cm
Jelezve balra lent: Desiderius Orban
Kikiáltási ár: 380 000 Ft