23. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Utcarészlet
148

Orbán Dezső (1884-1987)

Utcarészlet

Olaj, fa, 53x46 cm
Jelezve balra lent: Orbán Cherbourg(?)
Kikiáltási ár: 700 000 Ft

BÁV 69. aukció, 168. tétel