42. Aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Bujáki gyerekek
36

Glatz Oszkár (1872-1958)

Bujáki gyerekek

Olaj, vászon, 80,5x62 cm
Jelezve balra lent: Glatz
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

Aukcionálva:
•BÁV 29. árverés, 91. tétel
•Kieselbach Galéria 35. árverés, 105. tétel