42. Aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Kislány babával
60

Glatz Oszkár (1872-1958)

Kislány babával

Olaj, vászon, 62x46 cm
Jelezve jobbra középen: Glatz
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft