121 legszebb magyar festmény
Kondor Béla (1931-1972) Bukás, 1966
119

Kondor Béla (1931-1972)

Bukás, 1966

Olaj, vászon, 200x194 cm
Jelezve balra lent: Kondor B.

A Magyar Nemzeti Galéria tulajdona