121 legszebb magyar festmény
Kondor Béla (1931-1972) Pléh Krisztus, 1964
118

Kondor Béla (1931-1972)

Pléh Krisztus, 1964

Olaj, vászon, 145x188 cm

A Magyar Nemzeti Galéria tulajdona