13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Rozsda Endre szürrealizmus, André Breton
97

Rozsda Endre (1913-1999)

Cache-cache, 1976

Olaj, vászon, 53,5 x 64,5 cm
Jelezve jobbra lent: Rozsda
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 18 000 000 - 26 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
¦ Galerie Maguy-Marraine, Lyon, 1991.