Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Vaszary János Párizs kávéház
176

Café de la Paix teraszán, 1925

Olaj, fa, 35x50 cm
Jelezve jobbra fent: Vaszary J 925 Paris