Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Vaszary János La Cigale
177

Tücsök (La Cigale), 1925

Olaj, vászon, 83,5x48 cm
Jelezve balra lent: Vaszary J.