36. aukció
Schéner Mihály (1923-2009) Cannes
89

Schéner Mihály (1923-2009)

Cannes

Olaj, farost, 50x69 cm
Jelezve jobbra lent: Schéner M, Hátoldalon autográf felirat: Cannes
Kikiáltási ár: 200 000 Ft