36. aukció
Schéner Mihály (1923-2009) Itáliai kikötő vitorlákkal
8

Schéner Mihály (1923-2009)

Itáliai kikötő vitorlákkal

Olaj, farost, 50x70 cm
Jelezve balra lent: Schéner
Kikiáltási ár: 260 000 Ft