A Dévényi-gyűjtemény
Bálint Endre (1914-1986) Cégtábla a vakablakhoz, 1970 körül
103

Bálint Endre (1914-1986)

Cégtábla a vakablakhoz, 1970 körül

Olaj, fa, 13x82 cm
Jelezve a hátoldalon: Bálint