A Dévényi-gyűjtemény
Bálint Endre (1914-1986) Lovacska, 1975
99

Bálint Endre (1914-1986)

Lovacska, 1975

Olaj, falemez, 36x47 cm
Jelezve jobbra középen: Bálint 75. Jelezve a hátoldalon: Bálint 975