2. Grafikai aukció
Vogel Eric 1907-1996 Charleston a Papagájban
76

Vogel Eric 1907-1996

Charleston a Papagájban

Tempera, akvarell, szén, ceruza, papír, 49 x 67 cm
Jelezve jobbra lent: Eric, Jelezve balra lent: Charleston a Papagájban
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft