7. aukció
Baky Győző (1902-1972) Cigarettázó nő
136

Baky Győző (1902-1972)

Cigarettázó nő

Olaj, vászon, 54,5x47 cm
Jelezve jobbra fent: Baky Gy.
Kikiáltási ár: 250 000 Ft