53. aukció
Gadányi Jenő (1896-1960) Cikázó fények (Feszültség), 1958
145

Gadányi Jenő (1896-1960)

Cikázó fények (Feszültség), 1958

Olaj, farost, 46x55 cm
Jelezve balra lent: Gadányi Jenő 958
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

Proveniencia:‣ a művész hagyatékában (1967)‣ Uresch Ferenc tulajdonában
Kiállítva:‣ Gadányi Jenő (1896-1960) emlékkiállítása.Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1967. katalógus: 209.‣ Gadányi Jenő emlékkiállítás. Szentendrei K