53. aukció
Gadányi Jenő (1896-1960) Nagy virágcsendélet gyümölccsel, 1946
151

Gadányi Jenő (1896-1960)

Nagy virágcsendélet gyümölccsel, 1946

Olaj, vászon, 81x101 cm
Jelezve balra lent: Gadányi Jenő 946
Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Reprodukálva:‣ Jámborné Balog Tünde: Édes Boér Márta. Liget, 2006. augusztuswww.ligetmuhely.com/edes-boer-marta