9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Martyn Ferenc (1899-1986) Cím nélkül, 1940-es évek
124

Martyn Ferenc (1899-1986)

Cím nélkül, 1940-es évek

Akvarell, olaj, papír, 40 x 30 cm
Jelezve paszpartun: magának, szíves emlékül - Martyn Ferenc
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft