9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Martyn Ferenc (1899-1986) Kulcs és zár, 1948
117

Martyn Ferenc (1899-1986)

Kulcs és zár, 1948

Olaj, vászon, 30 x 41 cm
Jelezve hátoldalon: Hárs Évának Martyn Ferenc 1980 T. I.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

Életműjegyzék-szám: 1948/426

  • Hárs Éva: Martyn Ferenc életmű katalógusa, 88. oldal, 426. kép