62. aukció
Lossonczy Tamás (1904-2009) Cím nélkül, 1947
178

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Cím nélkül, 1947

Olaj, papírlemez, 30,5x39 cm
Jelezve hátoldalon: Lossonczy Tamás 1947
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 400 000 Ft