62. aukció
Lossonczy Tamás (1904-2009) Rejtőzködő hatalmak (Titkos hatalmak homályban, Latent Powers), 1969
36

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Rejtőzködő hatalmak (Titkos hatalmak homályban, Latent Powers), 1969

Olaj, vászon, 120x75 cm
Jelezve jobbra fent: Lossonczy Tamás 1969; Jelezve hátoldalon: Lossonczy Tamás 1969
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 1 800 000 - 2 200 000 Ft