57. aukció
Csernus Tibor (1927-2007) Cím nélkül, 1960-as évek második fele
27

Csernus Tibor (1927-2007)

Cím nélkül, 1960-as évek második fele

Olaj, vászon, 114x162 cm
Jelezve hátoldalon: Csernus (kétszer)
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 16 000 000 - 20 000 000 Ft

36

Csernus Tibor (1927-2007)

Hegedűk, 1978

Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
92

Csernus Tibor (1927-2007)

Belvedere, 1980

Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft
161

Csernus Tibor (1927-2007)

Tájvázlat (Aveyron), 1979

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft