59. aukció
Balogh László (1930-2002) Cím nélkül, 1979
116

Balogh László (1930-2002)

Cím nélkül, 1979

Olaj, vászon, 155x137 cm
Jelezve jobbra lent: BL
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft