39. aukció
Csernus Tibor (1927-2007) Cím nélkül, 1979
78

Csernus Tibor (1927-2007)

Cím nélkül, 1979

Olaj, vászon, 33,5x46 cm
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 2 800 000 - 3 800 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:
•Csernus Tibor festőművész retrospektív kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1989. katalógus: 112.