39. aukció
Csernus Tibor (1927-2007) Hippik vacsoráján
125

Csernus Tibor (1927-2007)

Hippik vacsoráján

Olaj, papír kartonon, 13x12 cm
Jelezve hátoldalon: Csernus
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 550 000 - 800 000 Ft