32. aukció
Bak Imre (1939-) Cím nélkül, 1986
27

Bak Imre (1939-2022)

Cím nélkül, 1986

Akril, vászon, 40x30 cm
Jelezve hátoldalon: Bak/86
Kikiáltási ár: 350 000 Ft