32. aukció
Bak Imre (1939-) Megszabadulás, 1986
93

Bak Imre (1939-2022)

Megszabadulás, 1986

Akril, vászon, 40x30 cm
Jelezve hátoldalon: Megszabadulás Bak / 86
Kikiáltási ár: 480 000 Ft