2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Csáji Attila (1939-) Cím nélkül
14

Csáji Attila (1939-)

Cím nélkül

Olaj, papír, 30x70 cm
Jelezve jobbra lent: Csáji Attila 1963, Hátoldalon autográf felirat: szerepelt 1965-ben Rákosligeten a Körner Éva által megnyitott kiállításon. Csáji Attila
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft