2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Csáji Attila (1939-) Part, IV., 1971
95

Csáji Attila (1939-)

Part, IV., 1971

Olaj, műanyag applikáció, farost, 61,5x100 cm
Jelezve a hátoldalon: Csáji Attila, 1971 Part IV., Cs Attila Part IV.
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 1 800 000 - 2 400 000 Ft