66. aukció (2021 kortárs)
Rozsda Endre (1913-1999) Cím nélkül
94

Rozsda Endre (1913-1999)

Cím nélkül

Olaj, vászon, 40,5 x 49,5 cm
Jelezve balra lent: Rozsda, Hátoldalon: Endre Rozsda pecsét
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 8 000 000 Ft