66. aukció (2021 kortárs)
Rozsda Endre (1913-1999) Vízió
47

Rozsda Endre (1913-1999)

Vízió

Olaj, vászon, 35 x 45 cm
Jelzés nélkül, Hátoldalon felirat: 209 / 95/3
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft