19. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Cipós csendélet, 1900
148

Fényes Adolf (1867-1945)

Cipós csendélet, 1900

Olaj, vászon, 70x50 cm
Jelezve balra lent: Fényes A., jelezve jobbra lent: Faragó Gézának Szolnok 900
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft