19. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Napsütötte kisváros
45

Fényes Adolf (1867-1945)

Napsütötte kisváros

Olaj, karton, 30x40 cm
Jelezve balra lent: Fényes A.
Kikiáltási ár: 800 000 Ft