68. Aukció
Scheiber Hugó futurizmus, expresszionizmus, der Sturm
87

Scheiber Hugó (1873-1950)

Cirkusz

Olaj, vászon, 69 x 59 cm
Jelezve középen lent: Scheiber H.
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 18 000 000 - 22 000 000 Ft