68. Aukció
Scheiber Hugó férfi portré
107

Scheiber Hugó (1873-1950)

Pajeszos kisfiú

Olaj, papír, 25,5 x 20 cm
Jelezve középen balra: Scheiber H
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 1 000 000 Ft