40. aukció
Román György (1903-1981) Cirkusz, 1971
42

Román György (1903-1981)

Cirkusz, 1971

Olaj, farost, 122,5x100 cm
Jelezve jobbra fent: Román György 1971
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 600 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 1971/4.

• In.: Kolozsváry Marianna: Román György.Budapest, 2001.

Kiállítva és reprodukálva:
•Román György festőművész kiállítása. Fényes Adolf Terem, Budapest, 1972.katalógus: 8.

&b