40. aukció
Román György (1903-1981) Virágcsendélet, 1967
140

Román György (1903-1981)

Virágcsendélet, 1967

Olaj, farost, 60x50 cm
Jelezve jobbra fent: Román György 1967.
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 800 000 Ft